دبیرستان دخترانه آیین روشن(دوره اول)
 

مدرسه ما

           شروع فعالیت این واحد آموزشی در زمینی به مساحت 2200 متر مربع درسال 1361 باز می گردد و این ساختمان در سال 1379 توسط سازمان نو سازی مدارس تجدید بنا گردیده است . بنای موجود در 3 بخش شمالی میانی و جنوبی احداث شده است .

          ساختمان اصلی در ضلع شمالی شامل 4 طبقه می باشد که طبقات اول تا سوم به 11 کلاس درس ، دفتر دبیران ، سایت رایانه ، آزمایشگاه و کلاسهای موضوعی هوشمند ( ریاضی ، زبان ، مطالعات اجتماعی ) و دفاتر اداری ( مدیریت و معاونت ها ) اختصاص یافته است . سالن دو منظوره ( نمازخانه ، سالن اجتماعات و وضو خانه ) در طبقه چهارم ساختمان واقع شده  ، در بخش میانی مدرسه کتابخانه ، کارگاه و بوفه دانش آموزان و سرویس های بهداشتی و در ضلع جنوبی سالن ورزشی جهت استفاده دانش آموزان در ساعات ورزش قرار دارد .

             این مدرسه از ابتدای فعالیت خود تاکنون به مدیریت خانمها : زنده یاد گرجی، زنده یاد میرخانی ، شحون ، اکرمی ، نصیری ، تقی زاده ، مقدم فر ، واعظی ، پریزاده و طاهرمحمدی اداره گردیده است .   

            شیوه اداره این مدرسه از سال تحصیلی 93-92 به صورت هئیت امنایی می باشد و  هم اکنون خانم نوذری مدیریت این مدرسه را برعهده دارند . 

            مسئولین این مدرسه همه ساله میزبان حضور جمعی از نوباوگان ایران اسلامیمان هستند که امیدوارند با اتکا به خداوند متعال  بتوانند با ارائه و اجرای برنامه های غنی و هدفمند مقدمات حیات طیبه این عزیزان را فراهم سازند.

                                                                                            و من الله التوفیق